Parashikimi i motit për sot

Në Luginë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.


Sipas të dhënave hidrometeorologjike për ditën e sotme, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 14-16 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të arrijnë deri në 27 gradë Celsius.

Gjatë ditës do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe veriperendimit.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Çmimet e karburanteve në Serbi rriten përsëri

PreshevaPRESS

Serbia e para në listën për qasje në të dhënat e përdoruesve të Meta-s

PreshevaPRESS

Parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme në Luginë

PreshevaPRESS