Flamur Iljazi publikon projektin e ri të titulluar “Thuj a m’ke harru”

Këngëtari nga Presheva, Flamur Iljazi, ka publikuar projektin e ri veror të titulluar “Thuj a m’ke harru”.


Kënga e publikuar sot “Thuj a m’ke harru” është publikuar sot nga Flamur Iljazi në kanalin e tij në YouTube. 

Me tekst të shkruar nga **, kompozim të **, dhe realizimin e videoklipit nga **, Flamuri sjell hitin veror për publikun dhe simpatizantët e tij.

Në vazhdim ju sjellim videoklipin e publikuar sot.

ARTIKUJT E NGJASHËM

KKSH organizon sot program kulturor tek penda e Rahovicës në Preshevë

PreshevaPRESS

Largohet nga puna aktorja e vetme e Teatrit të Preshevës, Egzona Salihu

PreshevaPRESS

Nesër në Preshevë shfaqet monodrama “Dera” e regjistorit Naser Shatrolli

PreshevaPRESS