Sot mot i vranët dhe me intervale me diell

Sipas të dhënave hidrometeorologjike sot parashihet të ketë mot të vranët dhe me intervale me diell.


Sipas të dhënave hidrometeorologjike, gjatë ditës parashihen riga shiu dhe shkarkime rrufesh, njofton PreshevaPRESS.

Gjatë ditës parashihen riga shiu dhe shkarkime rrufesh.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-25 gradë Celsius”.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Profesionet më të mira për shëndetin

PreshevaPRESS

Konsumimi i shalqinjve ndihmon në luftimin e ankthit

PreshevaPRESS

Mot i paqëndrueshëm parashihet për ditën e hënë

PreshevaPRESS