Foto:EPA-EFE/ABIR SULTAN

Publikohen çmimet e reja të karburanteve: Ja sa do të paguajnë shoferët për naftën dhe benzinën

Një litër Eurodizel do të kushtojë jo më shumë se 180 dinarë në pompa, dhe 173 dinarë mbetet çmimi për një litër benzinë, duke filluar nga ora 15:00 sot.


Krahasuar me javën e kaluar, çmimet kanë mbetur të pandryshuara.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Profesionet më të mira për shëndetin

PreshevaPRESS

Konsumimi i shalqinjve ndihmon në luftimin e ankthit

PreshevaPRESS

Mot i paqëndrueshëm parashihet për ditën e hënë

PreshevaPRESS