Parashikimi i motit për sot, diell dhe vranësira

Në Luginën e Preshevës sot do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm me ditën e martë, por me rritje të lehta të temperaturave të mesditës.


Gjatë ditës së djeshme pati mot me vranësira, intervale me diell dhe riga shiu.

Temperatura minimale do të jetë 9 gradë celsius, ndërsa ajo maksimale do të jetë 26 gradë celsius.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Profesionet më të mira për shëndetin

PreshevaPRESS

Konsumimi i shalqinjve ndihmon në luftimin e ankthit

PreshevaPRESS

Mot i paqëndrueshëm parashihet për ditën e hënë

PreshevaPRESS